Zapraszam więc do założenia konta i napisania tematu/ogłoszenia.
Skonfiguruj konto:
ucp.php?i=ucp_prefs&mode=post
Informuj o odpowiedziach: - Ustaw na Tak
ucp.php?i=ucp_notifications&mode=notification_options
Tutaj można ustawić preferowane metody powiadamiania np. e-mailem